| Symbol oferty | WRO-MW-2390 |
| Powierzchnia | 56,00 m² |
| Powierzchnia balkonów/tarasów | 11,00 m² |
| Liczba pokoi | 2 |
| Liczba sypialni | 1 |
| Rodzaj budynku | apartamentowiec |
| Technologia budowlana | mieszana |
| Kaucja zabezp. | 4500 |
| Standard | |
| Opłaty w czynszu | administracja, CO, Części wspólne, monitoring, prąd, woda, woda ciepła, woda/ryczałt na wodę, wywóz nieczystości, wywóz śmieci, zaliczka na fundusz remontowy |
| Opłaty wg liczników | prąd |
| Piętro | 4 |
| Liczba pięter w budynku | 5 |
| Stan lokalu | wysoki standard |
| Typ kaucji | jednomiesięczna |
| Okna | PCV |
| Instalacje | nowe |
| Balkon | duży |
| Liczba balkonów | 1 |
| Gaz | brak |
| Woda | tak - miejska |
| Ogrzewanie | C.O. miejskie |
| Umeblowanie | pełne |
| Winda | tak |
| Liczba wind | 1 |
| Pomieszczenia | |
| Typ kuchni | z nowoczesną zabudową kuchenną |
| Rodzaj kuchni | aneks kuchenny - połączony z salonem |
| Typ łazienki | razem z wc |
| Liczba łazienek | 1 |
| Glazura łazienki | nowego typu |
| Liczba przedpokoi | 1 |
Przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia w prestiżowym apartamentowcu w samym centrum Lublina przy ul. 3 Maja w Lublinie zwanego również jako Kamienica Centrum. Budynek został oddany do użytku na początku 2021 r.
Mieszkanie usytuowane jest na 4p o łącznej powierzchni 56 mkw. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią jak i jadalnią (z pomieszczenia wyjście na balkon) - okna od południa, sypialni (okna północne) oraz łazienki z toaletą o powierzchni 10 mkw. Mieszkanie posiada duży 11 metrowy balkon od strony południa.
Mieszkanie jest w pełni wyposażone i umeblowane w wysokim standardzie. Nowoczesna kuchnia w zabudowie, wygodny zestaw wypoczynkowy, tapicerowane krzesła. Idealna lokalizacja sprawia ze do Starego Miasta dojdziemy w 2 min piechotą a w pobliżu 150 m znajduje się sklep spożywczy, apteka oraz przystanek MPK z dogodnym połączeniem z każdą dzielnicą w Lublinie.
W cenie najmu zawarty jest czynsz administracyjny z zaliczkami na wodę oraz ogrzewanie (miejskie).
Możliwość wynajęcia miejsca parkingowego na kondygnacji
Cena najmu: 4 500 zł + prąd wg.