3-pokojowe mieszkanie - ul.Kwarcowa 26

3 pokoje
54.00 m²
58,33 zł/m2
3 piętro
WRO-MW-3184

3 150 zł

3-pokojowe mieszkanie - ul.Kwarcowa 26

Szczegóły oferty

Symbol oferty WRO-MW-3184
Powierzchnia 54,00 m²
Liczba pokoi 3
Liczba sypialni 2
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 3500
Piętro 3
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu bardzo dobry
Mies. czynsz admin. 936 PLN
Liczba balkonów 1
Rok budowy 2021
Ogrzewanie C.O. miejskie
Umeblowanie umeblowane
Winda tak
Liczba wind 1
Pomieszczenia
Liczba WC 1

Opis nieruchomości

W ofercie naszego biura – mieszkanie 3-pokojowe na wynajem, zlokalizowane na Węglinku przy ul. Kwarcowej 26.

Powierzchnia mieszkania: 54 mkw.
Ogrzewanie miejskie.
Do mieszkania przynależy naziemne miejsce parkingowe w cenie najmu.

Czynsz administracyjny dla 2 osób wynosi 936 zł.

Cena najmu: 3 150 zł + czynsz administracyjny oraz prąd.
Mieszkanie dostępne od 20 maja.

W razie dodatkowych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.

889 598 961 Julia